סגירת תיק פלילי – החזקת קנאביס שלא לצריכה עצמית במשקל 50 גרם הומר לקנס מנהלי ע"ס 1,000 ש"ח בלבד!

  • ראשי
  • סגירת תיק פלילי
  • סגירת תיק פלילי – החזקת קנאביס שלא לצריכה עצמית במשקל 50 גרם הומר לקנס מנהלי ע"ס 1,000 ש"ח בלבד!

שני לקוחות המשרד,חיילים משוחררים משירות קרבי ,סטודנטים, אנשים טובים על אמת, שכל חטאם היה החזקת סם מסוג קנאביס במשקל 50 גר' ברכב.
השניים קיבלו ליווי מלא מן הרגע הראשון, ייעוץ וליווי לתחנת המשטרה וחיזוק גרסתם על ידי ראיות חיצוניות.

כבר בשלב החקירה עלה ספק רב לגבי חוקיות החיפוש.

המדינה התעקשה להעמידם לדין פלילי בכתב אישום שיוגש בבית המשפט ולמרות שמסרו בחיקרתם שהסמים היו שייכים לשניהם וכי מחצית מכמות שייכת לכל אחד מהם כך שמדובר בכמות שהיא קרובה מאוד לכמות המותרת לצריכה עצמית, המאשימה התכוונה להאשים אותם בחזקת כל 50 הגרמים בצוותא! החמרה ממשית ולא שגרתית.

בשלב השימוע קיבלנו לידינו את חומרי החקירה בתיק ובאמצעות שלל טענות משפטיות אשר התאפשרו בעיקר בזכות הייעוץ שניתן לשניים לפני החקירה שוכנעה המדינה להסתפק בקנס מנהלי על סך 1,000 ש"ח בלבד וזאת מבלי כל הליך פלילי כנגד הלקוחות.

רק לצורך השוואה בהתאם לנהלי המשטרה זאת הסנקציה במקרים בהם נתפס חשוד המחזיק קנאביס במשקל של גרמים בודדים ובתנאי שזאת הפעם הראשונה בלבד.

 

מכתב סגירה

אהבת? שתף עם חבריך
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
מי שקרא את הכתבה הזו התעניין גם בנושאים:

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך

לייעוץ ראשוני חייגו עכשיו: 054-7713271

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

הצלחות המשרד

חמישה צעירים כבני 30, כולם בעלי עבר פלילי עשיר, נהגו בחודשים האחרונים לפרוץ בצורה מתוחכמת לביתם של תושבי אזור ראשון לציון. על פי החשד, החמישה נהגו לשכפל את מפתחות הבתים בשיטה שזכתה לכינוי "שיטת הפלסטלינה" ובאמצעותה רוקנו מספר רב של דירות באזור מרכז הארץ. כל הפרטים
השבוע האריך בית המשפט את מעצרם של החמישה עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם בנימוק שהם בעלי עבר פלילי בתחום עבירות הרכוש ואם ישוחררו יחזרו לפרוץ לדירות, אך עו"ד עומרי שטרן, שייצג את אחד מראשי הכנופיה שביצע את הפריצות לדבריו על מנת לממן את חובות ההימורים שצבר, הצליח לשכנע את בית המשפט לשחרר את מרשו למעצר בית, בזמן שארבעת חבריו נותרו במעצר.

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך

  • משפט פלילי ·

מהי פשיעה כלכלית?

.
העולם המודרני מתנהל במידה רבה סביב כספים, נכסים ועסקאות פיננסיות. ישנם גורמים עברייניים המנצלים את המערכות הללו לצרכיהם, תוך פגיעה באנשים פרטיים, חברות ובכלכלה כולה. עבירות אלו המכונות "פשיעה כלכלית",…
  • משפט פלילי ·

מהו ארגון פשיעה?

.
העולם המודרני מתנהל במידה רבה סביב כספים, נכסים ועסקאות פיננסיות. ישנם גורמים עברייניים המנצלים את המערכות הללו לצרכיהם, תוך פגיעה באנשים פרטיים, חברות ובכלכלה כולה. עבירות אלו המכונות "פשיעה כלכלית",…

לייעוץ ראשוני השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת

דילוג לתוכן