עורך דין פלילי ברחובות

  • ראשי
  • עורך דין פלילי ברחובות

תחומי עיסוק

עורך-הדין עומרי שטרן מתמחה בפלילים. המשרד עוסק בייעוץ ובייצוג בתיקים פליליים, ובהם: ייעוץ טרם חקירה, ייצוג הליכי מעצר, שחרור ממעצר, ביטול מעצר בית, ביטול צו איסור יציאה מן הארץ,  ייצוג בהליך פלילי המתנהל בבית המשפט לאחר הגשת כתב אישום וכן הלאה. עורך-הדין שטרן בוגר הפרקליטות הפלילית, במסגרת התמחותו ייצג את המדינה בתיקים פליליים חמורים ומגוונים, ואף ייצג וטיפל בתיקי פשיעה חמורה, עבירות המתה וכן עבירות שבוצעו במסגרת ארגון פשיעה.

בין אם זאת הפעם הראשונה שהסתבכת עם החוק, ובין אם לא – הגעת למקום הנכון! עורך-הדין שטרן המומחה לפלילים ילווה אותך בתהליך 24-7 ויביא עבורך את התוצאה המשפטית הטובה ביותר.

חשיבות הייעוץ עם עורך-דין מומחה בפלילים:

לחשיבות היוועצות עם עורך דין פלילי מומחה מספר טעמים: ראשית, עורך-הדין יעמוד על הזכויות שמגיעות לך כחשוד או כנאשם. שנית, עורך-הדין יכול לתת כלים שאין לאדם הפשוט ולהנחות אותו כיצד עליו להתנהל מול המערכת.

זכות ההיוועצות עם עורך דין היא זכות בסיסית הקיימת לכל אזרח בין אם הוא עצור, מעוכב, חשוד או סתם אזרח מן השורה. זוהי זכות יסוד הקיימת לכל נחקר בהליך פלילי או מינהלי המעמיד אותו בפני סכנה של פגיעה בזכויותיו. נחקרים רבים מעידים כי החקירה במשטרה היא אחד מהרגעים המשפילים והקשים שחוו בחייהם, וזאת בעקבות הלחץ שבו הם שרויים, הגבלת חירותם וניתוקם מסביבתם הטבעית. בשלב זה לפגישה עם עורך הדין חשיבות רבה. עורך הדין הוא היחיד היכול לעמוד לצדו של הנחקר ולעזור לו, הוא יכול להסביר לו מהו החוק שהוא חשוד בהפרתו ומהם יסודות העבירה.

הסתבכתם? נקלעתם לסיטואציה כזו? פנו לעורך-הדין שטרן שיחלץ אתכם מהצרה.

הכיצד בוחרים עורך-דין פלילי:

לבחירת עורך-דין יש חשיבות מכרעת בתוצאה של ההליך המשפטי.

ברוב המכריע של המקרים, התייעצות לפני חקירה והכוונה נכונה של הלקוח על-ידי עורך דינו עשויה למנוע את המשך ההליך נגדו, כך שבסופו של דבר כתב האישום ייגנז.  

נוסף על כך,  עורך-דין פלילי פרטי מונחה מטרה וזאת בשונה מייצוג ציבורי, שכן הצלחה של הלקוח היא הצלחתו של עורך-הדין ושל המשרד. יתרה מכך, תשומת הלב לכל לקוח היא מקסימלית והיחס הוא האישי.

כאמור, עורך-הדין שטרן מומחה לפלילים. הוא שם דגש על כל תיק ותיק על מנת להביא את התוצאה הרצויה ביותר עבור הלקוח. משרדו דוגל ביחס אישי, בנאמנות ובסודיות כלפי הלקוח, ביחס מקצועי ואדיב ובהקדשת זמן פרטני לכל אחד ואחת מלקוחותיו. 

לייעוץ ראשוני חייגו עכשיו: 054-7713271

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

חמישה צעירים כבני 30, כולם בעלי עבר פלילי עשיר, נהגו בחודשים האחרונים לפרוץ בצורה מתוחכמת לביתם של תושבי אזור ראשון לציון. על פי החשד, החמישה נהגו לשכפל את מפתחות הבתים בשיטה שזכתה לכינוי "שיטת הפלסטלינה" ובאמצעותה רוקנו מספר רב של דירות באזור מרכז הארץ. כל הפרטים
השבוע האריך בית המשפט את מעצרם של החמישה עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם בנימוק שהם בעלי עבר פלילי בתחום עבירות הרכוש ואם ישוחררו יחזרו לפרוץ לדירות, אך עו"ד עומרי שטרן, שייצג את אחד מראשי הכנופיה שביצע את הפריצות לדבריו על מנת לממן את חובות ההימורים שצבר, הצליח לשכנע את בית המשפט לשחרר את מרשו למעצר בית, בזמן שארבעת חבריו נותרו במעצר.

הצלחות המשרד

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך

  • משפט פלילי ·

עיכוב הליכים: המדריך המלא

.
עיכוב הליכים הוא נושא חשוב ומשמעותי בתחום המשפט הפלילי. כאשר אדם נעצר או נחקר בחשד לביצוע עבירה פלילית, עיכוב ההליכים יכול להיות כלי חשוב להגנה על זכויותיו ולהבטחת הליך משפטי…
  • משפט פלילי ·

מה זה מעצר ימים?

.
מעצר ימים הוא הליך משפטי שבו אדם נעצר ומוחזק במשמורת המשטרה למשך תקופה מוגבלת, בדרך כלל עד 24 שעות, לפני הגשת כתב אישום. זהו כלי חשוב בידי רשויות אכיפת החוק…

לייעוץ ראשוני השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת

דילוג לתוכן