שכר מצווה ותרומה לקהילה

  • ראשי
  • שכר מצווה ותרומה לקהילה

"צֶדֶק צֶדֶק תִּרְדֹּף לְמַעַן תִּחְיֶה וְיָרַשְׁתָּ אֶת הָאָרֶץ אֲשֶׁר יְהוָה אֱלֹהֶיךָ נֹתֵן לָךְ" דברים טז כ

 

משרד עורכי דין עומרי שטרן שם כנר לרגליו את ערכי העזרה לזולת ועשיית הצדק, על כן, במקרים המתאימים, ניתן שירות משפטי גם למעוטי יכולת אשר נגרם להם עוול קיצוני ואין ביכולתם לעמוד בהוצאות שכר הטרחה של ניהול הליך משפטי מורכב.

חלק מעבודותו של סניגור פלילי היא לעמוד לצד אלה שקולם אינו נשמע, אלה הזקוקים לעזרה, אלה ששכחו אותם… ולהשמיע את קולם בצלילות, בבהירות ובעוצמה רבה כך שיעשה עמם צדק אמיתי.

עבודותו של הסניגור הפלילי מלאה בלחצים ורגעים קשים שכן עם כח גדול באה אחריות גדולה ומדובר בדיני נפשות, חירותו של כל אדם היא הזכות הראשונה במעלה.

 

 

אתם זקוקים לעזרה או מכירים מי שזקוק לעזרה כזאת? פנו אלינו עכשיו ונסייע לכם בלב פתוח ובנפש חפצה.

 

 

"אדם בעולמנו משול לטיפות הגשם, חלקן גולשות במדרון ונעלמות בים כאילו לא היו וחלקן נספגות באדמה ומשאירות בה את חותמן"

 

חלק גדול מהעשייה בתחום התרומה לקהילה הינו חינוך הדור הצעיר באממצעות הרצאות וימי עיון בתחום המשפט הפלילי והחוקתי וחשיפת בני נוער לתהליכים שעובר אדם שמעד והסתבך עם רשויות החוק למען ידעו ויעריכו את חייהם ויכלכלו צעדיהם.

 

 

מכירים מוסד חינוכי שמעוניין בהרצאה כזאת? צרו איתנו קשר לתיאום.

לייעוץ ראשוני חייגו עכשיו: 054-7713271

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

הצלחות המשרד

א', חייל משוחרר תושב רמלה שנקלע לפני כשנה לעימות מילולי עם סגנית יו"ר הכנסת קרן ברק, צפוי לעמוד בקרוב למשפט, לאחר שברק, יחד עם עוזרה האישי, הגישו נגדו תלונה במשטרה בטענה שאיים עליהם ותקף אותם. "מרשי קיבל את ההודעה על הגשת כתב האישום נגדו בתדהמה ובזעזוע רב", נמסר מטעם עורך דינו של א'.

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך

המלצות להערכות למחאה מאורגנת
  • כללי ·

המלצות כיצד להערך למחאה מאורגנת

.
בשבועות האחרונים לאור המשבר העמוק שיצרה ההתמודדות עם נגיף הקורונה והחלטות הממשלה על סגירת עסקים רבים קמו להן מספר רב של מחאות מאורגנות יותר ופחות. במהלך ההפגנות נעצרו עשרות מפגינים,…

לייעוץ ראשוני השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת

דילוג לתוכן