שכר מצווה ותרומה לקהילה

  • ראשי
  • שכר מצווה ותרומה לקהילה

"צֶדֶק צֶדֶק תִּרְדֹּף לְמַעַן תִּחְיֶה וְיָרַשְׁתָּ אֶת הָאָרֶץ אֲשֶׁר יְהוָה אֱלֹהֶיךָ נֹתֵן לָךְ" דברים טז כ

 

משרד עורכי דין עומרי שטרן שם כנר לרגליו את ערכי העזרה לזולת ועשיית הצדק, על כן, במקרים המתאימים, ניתן שירות משפטי גם למעוטי יכולת אשר נגרם להם עוול קיצוני ואין ביכולתם לעמוד בהוצאות שכר הטרחה של ניהול הליך משפטי מורכב.

חלק מעבודותו של סניגור פלילי היא לעמוד לצד אלה שקולם אינו נשמע, אלה הזקוקים לעזרה, אלה ששכחו אותם… ולהשמיע את קולם בצלילות, בבהירות ובעוצמה רבה כך שיעשה עמם צדק אמיתי.

עבודותו של הסניגור הפלילי מלאה בלחצים ורגעים קשים שכן עם כח גדול באה אחריות גדולה ומדובר בדיני נפשות, חירותו של כל אדם היא הזכות הראשונה במעלה.

 

 

אתם זקוקים לעזרה או מכירים מי שזקוק לעזרה כזאת? פנו אלינו עכשיו ונסייע לכם בלב פתוח ובנפש חפצה.

 

 

"אדם בעולמנו משול לטיפות הגשם, חלקן גולשות במדרון ונעלמות בים כאילו לא היו וחלקן נספגות באדמה ומשאירות בה את חותמן"

 

חלק גדול מהעשייה בתחום התרומה לקהילה הינו חינוך הדור הצעיר באממצעות הרצאות וימי עיון בתחום המשפט הפלילי והחוקתי וחשיפת בני נוער לתהליכים שעובר אדם שמעד והסתבך עם רשויות החוק למען ידעו ויעריכו את חייהם ויכלכלו צעדיהם.

 

 

מכירים מוסד חינוכי שמעוניין בהרצאה כזאת? צרו איתנו קשר לתיאום.

לייעוץ ראשוני חייגו עכשיו: 054-7713271

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

חמישה צעירים כבני 30, כולם בעלי עבר פלילי עשיר, נהגו בחודשים האחרונים לפרוץ בצורה מתוחכמת לביתם של תושבי אזור ראשון לציון. על פי החשד, החמישה נהגו לשכפל את מפתחות הבתים בשיטה שזכתה לכינוי "שיטת הפלסטלינה" ובאמצעותה רוקנו מספר רב של דירות באזור מרכז הארץ. כל הפרטים
השבוע האריך בית המשפט את מעצרם של החמישה עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם בנימוק שהם בעלי עבר פלילי בתחום עבירות הרכוש ואם ישוחררו יחזרו לפרוץ לדירות, אך עו"ד עומרי שטרן, שייצג את אחד מראשי הכנופיה שביצע את הפריצות לדבריו על מנת לממן את חובות ההימורים שצבר, הצליח לשכנע את בית המשפט לשחרר את מרשו למעצר בית, בזמן שארבעת חבריו נותרו במעצר.

הצלחות המשרד

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך

  • משפט פלילי ·

מהי פשיעה כלכלית?

.
העולם המודרני מתנהל במידה רבה סביב כספים, נכסים ועסקאות פיננסיות. ישנם גורמים עברייניים המנצלים את המערכות הללו לצרכיהם, תוך פגיעה באנשים פרטיים, חברות ובכלכלה כולה. עבירות אלו המכונות "פשיעה כלכלית",…
  • משפט פלילי ·

מהו ארגון פשיעה?

.
העולם המודרני מתנהל במידה רבה סביב כספים, נכסים ועסקאות פיננסיות. ישנם גורמים עברייניים המנצלים את המערכות הללו לצרכיהם, תוך פגיעה באנשים פרטיים, חברות ובכלכלה כולה. עבירות אלו המכונות "פשיעה כלכלית",…

לייעוץ ראשוני השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת

דילוג לתוכן