עורך דין פלילי ברמלה לוד

  • ראשי
  • עורך דין פלילי ברמלה לוד

עורך דין פלילי בלוד


משרד עורך דין פרטי עומרי שטרן מתמחה בתחום הפלילי. משרדנו מתעסק ומייצג לקוחות  במגוון רחב של נושאים הקשורים לעולם הפלילי כגון: עבירות אלימות, עבירות המתה, עבירות מין, עבירות סמים, עבירות רכוש, שימוש בנשק, סגירת תיק פלילי, מחיקת רישום פלילי ומשפטי וכדומה.
בנוסף לייצוג נאשמים בבית משפט השלום בעיר רמלה שממקום בכתובת: שדרות חיים ויצמן 3, רמלה. משרדנו מייצג לקוחות בכל ערכאות הדין, גם בבתי המשפט המחוזיים ובניהם בית המשפט המחוזי בלוד וגם בבית משפט העליון.


עומרי שטרן עו"ד פלילי בלוד

משרדנו מעניק שירות לתושבי רמלה לוד והסביבה. חשיבותו של עורך דין פלילי שנותן שירות בעיר שלך הוא קריטי מכיוון שמהירות התגובה היא טובה יותר ולכן יש לבחור עו"ד שנמצא בקרבת מקום, מכיר את הגורמים ויוכל לסייע לך באמצעות קשריו בנוסף לידע הרחב שלו.
עומרי שטרן הינו עורך דין המתמחה בתחום הפלילי, מזה מספר שנים מייצג לקוחות רבים בכל הסתבכות עם מערכת החוק.
משרדנו מעניק שירות לכל אדם, בכל שלב של ההליך הפלילי ולאורך כל הדרך.
עורך דין עומרי שטרן נותן שירות מקצועי, דיסקרטי, אמין, מתמיד ובעל נחישות ורעב לנצח בכל תיק. לקוחותינו הם בראש מעיינינו והצלחה שלהם היא ההצלחה שלנו.

זומנת לחקירה במשטרת רמלה לוד? כך עלייך לנהוג

קבלת זימון לחקירה במשטרה זה אינו דבר פשוט, כל אדם נורמטיבי חושש ואף מפחד מחקירה משטרתית. החקירה יכולה להיות בחלק מהמקרים טראומטית ולכן יש צורך בסיוע מגורם מוסמך בעל ידע שיכול לעזור לך לצלוח אותה.
חקירה במשטרת רמלה או לוד היא לאו דווקא השיחה עם החוקר, אלא בכל שלב ושלב, גם בדרך לתחנה וגם בשיחה קלילה עם שוטר שלא מעוררת חשד ולכן יש צורך להיזהר. השוטרים לרוב לא בצידו של הנחקר ולאדם מן השורה אין את הידע והכלים שישנו לעורך דין פלילי שמכיר את החוק וכל סעיפיו ויוכל לבוא להגנת החשוד.
ולכן, במקרה של זימון לחקירה יש צורך בייעוץ מקדים עם עורך דין פלילי שייתן לך כלים לעבור את החקירה. עורך דין עומרי שטרן הוא עו"ד פלילי בעל וותק בתחום עם ניסיון רב של לקוחות ומקרים מכל הקשת הרחבה של התחום הפלילי.
החשיבות של הייעוץ עם עורך הדין היא מכרעת ולכן העדיפות היא שהייעוץ יתבצע לפני תחילת החקירה. חשוב לדעת שייעוץ עם עו"ד היא אחת מהזכויות של הנחקר וחשוב מאוד לשים לך ולהתעקש על כך. עורך דין עומרי שטרן יביא לך את כל הכלים והידע כדי שלא תסבך את עצמך יתר על המידה.

מדוע לפנות לעורך דין פלילי ברמלה לוד

לכל בעל מקצוע יש תפקיד, תפקידו של השוטר הוא למצוא את האשמים, בכל דרך אפשרית, המטרה מקדשת את האמצעים. הם יכולים לתחקר חשוד שעות על גבי שעות וכל זאת במטרה להתיש אותו ולהביא ליידי הודאה, גם אם הוא לא עשה דבר.
תפקידו של העורך הפלילי הוא לסייע לך ולהשיג עבורך את התוצאה הטובה ביותר. בין אם זה סגירת תיק פלילי, שינוי עילת סגירה של תיק פלילי, סגירת תיק בהסדר מותנה, אי הרשעה, הקלה בעונש וכדומה.
וזה בדיוק תפקידו של עומרי שטרן, עורך דין פלילי פרטי ברמלה לוד. משרדנו מתמחה במגוון רחב של נושאים הנוגעים לדין בפלילי ובעבר הביא לסגירת תיקים רבים עם לקוחות מרוצים שקיבלו את מה שהם ייחלו לו.
במאבק נגד המערכת, ידע וניסיון מנצחים ולכן יש צורך בעורך דין פלילי מומחה, אמין ומקצועי שנמצא לצידך לכל אורך הדרך.

ליצירת קשר 24 שעות ביממה בכל ימות השבוע : 054-7713271 או השאר פנייה באתר.

לייעוץ ראשוני חייגו עכשיו: 054-7713271

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

חמישה צעירים כבני 30, כולם בעלי עבר פלילי עשיר, נהגו בחודשים האחרונים לפרוץ בצורה מתוחכמת לביתם של תושבי אזור ראשון לציון. על פי החשד, החמישה נהגו לשכפל את מפתחות הבתים בשיטה שזכתה לכינוי "שיטת הפלסטלינה" ובאמצעותה רוקנו מספר רב של דירות באזור מרכז הארץ. כל הפרטים
השבוע האריך בית המשפט את מעצרם של החמישה עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם בנימוק שהם בעלי עבר פלילי בתחום עבירות הרכוש ואם ישוחררו יחזרו לפרוץ לדירות, אך עו"ד עומרי שטרן, שייצג את אחד מראשי הכנופיה שביצע את הפריצות לדבריו על מנת לממן את חובות ההימורים שצבר, הצליח לשכנע את בית המשפט לשחרר את מרשו למעצר בית, בזמן שארבעת חבריו נותרו במעצר.

הצלחות המשרד

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך

  • משפט פלילי ·

עיכוב הליכים: המדריך המלא

.
עיכוב הליכים הוא נושא חשוב ומשמעותי בתחום המשפט הפלילי. כאשר אדם נעצר או נחקר בחשד לביצוע עבירה פלילית, עיכוב ההליכים יכול להיות כלי חשוב להגנה על זכויותיו ולהבטחת הליך משפטי…
  • משפט פלילי ·

מה זה מעצר ימים?

.
מעצר ימים הוא הליך משפטי שבו אדם נעצר ומוחזק במשמורת המשטרה למשך תקופה מוגבלת, בדרך כלל עד 24 שעות, לפני הגשת כתב אישום. זהו כלי חשוב בידי רשויות אכיפת החוק…

לייעוץ ראשוני השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת

דילוג לתוכן