עורך דין פלילי בראשון לציון

  • ראשי
  • עורך דין פלילי בראשון לציון

משרד עורך דין פלילי עומרי שטרן בראשון לציון


משרד עו"ד פלילי בראשון לציון עומרי שטרן, הינו משרד מוערך המתמחה בקשת הרחבה של תחום העבירות הפליליות, מעבירות שימוש עצמי בסמים עד עבירות נשק.
משרדנו מעניק שירות דיסקרטי ואמין לכל תושבי ראשון לציון ולתושבי הערים הסמוכות בכל ערכאות הדין.
אנו מטפלים בכל סוגי התיקים בהם מתקיימת חקירה או מוגש כתב אישום ומייצגים לקוחות ממגוון הקשת הרחבה של האוכלוסייה הישראלית, בין אם לקוחות שזאת ההסתבכות הראשונה שלהם עם החוק ובין אם לקוחות שבאמתחתם עבר פלילי.

יתר על כן, משרדנו מייצג לקוחות בערעורים המוגשים לבית משפט המחוזי או העליון בכל סוגי העבירות הפליליות.
היחסים בין עו"ד עומרי שטרן לבין הלקוח הם חשאיים, אישיים וקיימת הבנה של המצב המאתגר שהלקוח נמצא בו. 

תחומי העיסוק של עו"ד פלילי בראשון לציון

משרדנו עוסק בכל הקשור לייצוג ייעוץ ומתן שירות לחשודים ולנאשמים. כל מידע שמובא לעו"ד הוא רלוונטי ויש בכוחו להשפיע על ההליך המשפטי ואנו מייצגים לקוחות, קטינים ובגירים, בכל הסתבכות עם מערכת אכיפת החוק.
קטין- אדם מתחת לגיל 12 שאינו נושא באחריות פלילית. אדם שגילו 12 – 18 נושא באחריות פלילית אך הוא עדיין מוגדר על פי חוק – קטין. היחס לקטין שיש לו אחריות פלילית הוא מקל בהרבה מהיחס לבגיר. אדם מעל מגיל 18 ומעלה הוא נחשב לבגיר.

משרדנו נותן מענה לכל לקוח שמגיע, המוטו שלנו הוא שאין דבר כזה "תיק קשה" ולכן הבחירה של העו"ד היא החשובה ביותר והיא זאת שתקבע את תוצאת ההליך.
לקוחותינו מגיעים עם שלל בעיות ואנו מספקים להם מענה, עזרה, הכוונה, יעוץ וליווי אישי לכל אורך הדרך.

עורך דין פלילי פרטי בראשל"צ

בית משפט השלום הממוקם בראשון נמצא בכתובת: רחוב ישראל גלילי 5.
בנוסף לבית משפט השלום קיימות עוד ערכאות דין והן: בית המשפט המחוזי אשר קיים בכל מחוז ומחוז בפריסה ארצית כשבית המשפט של מחוז המרכז ממוקם בעיר לוד ובית המשפט העליון אשר ממוקם בירושלים, משרדנו מייצג לקוחות בכל ערכאות הדין הללו.
ככל שכתב האישום מוגש לערכאה גבוהה יותר כך חומרתו גדולה יותר ולכן בחירת עורך דין פלילי היא הקריטית ביותר ויש לבחור עו"ד בקפידה.
לכל חשוד יש את הזכות להיוועץ עם עורך דין פלילי. השירות והיחס שתקבל מעורך דין פלילי פרטי בעל ניסיון ממשרדו של עומרי שטרן יהיה באדיבות ותוך מתן מלוא תשומת הלב בך ובצרכייך.

בחירת עו"ד פלילי בראשון לציון

בחירתו של עורך הדין שמייצג אותך במשפט הפלילי היא בחירה בעלת השלכות עתידיות, בשונה מתחומים אחרים שבהם פחות מוטל על הכף, ולכן הבחירה צריכה להיות מושכלת.
משרדנו בעל וותק וייצוג של מאות לקוחות, בכל קשת העבירות הקיימות בדין הפלילי, ובעל ידע רב על העולם הפלילי. אנו מעניקים לכל לקוח את מלוא תשומת הלב ושמים דגש על כל הפרטים הקטנים.
תחנת המשטרה בעיר ממוקמת בכתובת: ז'בוטינסקי 106.

משרדנו ממוקם במרחק קצר מתחנת המשטרה ונותן מענה בזמינות של 24 שעות ביממה, לכן בכל מקרה של הסתבכות עם החוק המשרד של עו"ד פלילי עומרי שטרן יעמוד לשירותך.

עורך דין פלילי בראשל"צ

עו"ד עומרי שטרן מייצג את לקוחותיו לכל אורך הדרך, מהשלב הראשוני של החקירה במשטרה, בצורה יסודית , מקצועית ומעמיקה.
השלב שבו העורך דין מעורב בהליך הפלילי היא חשובה ביותר ולכן מעורבותו צריכה להיות בשלבים הראשונים, העדיפות היא לפני החקירה הראשונה במשטרה בכדי לתת ללקוחותינו את מלוא הכלים להם הם זקוקים.
עומרי שטרן, עורך דין פלילי בראשון לציון, זמין לכל שאלה, בקשה, הכוונה וייעוץ בכל שעות היום ולכל אורך הדרך.

ליצירת קשר 24 שעות ביממה בכל ימות השבוע : 054-7713271 או השאר פנייה באתר.

לייעוץ ראשוני חייגו עכשיו: 054-7713271

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

חמישה צעירים כבני 30, כולם בעלי עבר פלילי עשיר, נהגו בחודשים האחרונים לפרוץ בצורה מתוחכמת לביתם של תושבי אזור ראשון לציון. על פי החשד, החמישה נהגו לשכפל את מפתחות הבתים בשיטה שזכתה לכינוי "שיטת הפלסטלינה" ובאמצעותה רוקנו מספר רב של דירות באזור מרכז הארץ. כל הפרטים
השבוע האריך בית המשפט את מעצרם של החמישה עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם בנימוק שהם בעלי עבר פלילי בתחום עבירות הרכוש ואם ישוחררו יחזרו לפרוץ לדירות, אך עו"ד עומרי שטרן, שייצג את אחד מראשי הכנופיה שביצע את הפריצות לדבריו על מנת לממן את חובות ההימורים שצבר, הצליח לשכנע את בית המשפט לשחרר את מרשו למעצר בית, בזמן שארבעת חבריו נותרו במעצר.

הצלחות המשרד

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך

  • משפט פלילי ·

מהי פשיעה כלכלית?

.
העולם המודרני מתנהל במידה רבה סביב כספים, נכסים ועסקאות פיננסיות. ישנם גורמים עברייניים המנצלים את המערכות הללו לצרכיהם, תוך פגיעה באנשים פרטיים, חברות ובכלכלה כולה. עבירות אלו המכונות "פשיעה כלכלית",…
  • משפט פלילי ·

מהו ארגון פשיעה?

.
העולם המודרני מתנהל במידה רבה סביב כספים, נכסים ועסקאות פיננסיות. ישנם גורמים עברייניים המנצלים את המערכות הללו לצרכיהם, תוך פגיעה באנשים פרטיים, חברות ובכלכלה כולה. עבירות אלו המכונות "פשיעה כלכלית",…

לייעוץ ראשוני השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת

דילוג לתוכן