עורך דין פלילי במודיעין מכבים רעות

  • ראשי
  • עורך דין פלילי במודיעין מכבים רעות

עורך דין פלילי במודיעין מכבים רעות

משרד עורך דין פלילי, עומרי שטרן מספק שירות ומייצג את לקוחותיו במודיעין מכבים רעות ובכל חבל מודיעין והסביבה – לפיד, שילת, מבוא מודיעים, כפר רות, חדיד והסביבה.
משרדנו מתמחה בכל הקשור למשפט פלילי, בעבירות סמים, עבירות אלימות, עבירות נשק, ייצוג נפגעי עבירה, שימוע לפני הגשת כתב אישום, סגירת תיק פלילי ובעוד מגוון נושאים ותחומים.
רבים מפחדים לנצל את הזכות לעורך דין מחשש שהתגוננות בעורך דין מסמנת אשמה אך לא כך הדבר! רצוי ומומלץ להיעזר בעורך דין פלילי במצב רגיש בו המערכת מזמנת אותך אל הלא נודע.
השימוש בעורך דין פלילי במודיעין לא מייצג דבר חוץ מהרצון לשמור על עצמך מפני עולם מושגים ופעולות שאינך מכיר. כמו לדוגמה טיסה לעבר יעד שהוא אינו מתוייר ואתה אינך דובר את השפה, אתה תיעזר במדריך שיכוון אותך מה ניתן לעשות באזור ויציג בפנייך את השפה המקומית.
כך גם עורך הדין הפלילי, מטרתו לסייע לך משפטית ולעזור לך להבין את הדברים בצורה הטובה ביותר.

חשיבות ההתייעצות עם עורך דין פלילי במודיעין

זומנת לחקירה משטרתית בתחנת מודיעין מכבים רעות? כדאי ואפילו מומלץ שעורך דין פלילי יהיה איתך בהליך! חשיבות נוכחות עורך דין פלילי היא מכרעת והיא זאת שיכולה להטות את הכף לטובתך בהתמודדות מול המערכת. לאדם בודד סיכויי הצלחה הם אפסיים וקיים פער גדול מאוד בין הצלחה עם עורך דין פלילי שנמצא לצידך לבין מצב הפוך שבו אין לצידך עו"ד.
אין טעם לקחת סיכון כשהחופש נמצא על כף המאזניים. יש לעשות את הבחירה הנכונה והחכמה ביותר וזאת כדי למנוע מצב בלתי הפיך.

חשוב לציין כי במקרה של חקירה משטרתית, במידה ובחרת להיוועץ עם עורך דין פלילי חל איסור מוחלט על השוטרים לנהל מולך את החקירה לפני היוועצות עם העורך דין ובמקרים המתאימים אף הגעתו לתחנת המשטרה לפגישה בניכם אחרת תחשב זאת הפרה בוטה של זכויותייך. אל תושפע מהלחצים שיפעילו עלייך, שמור על זכות השתיקה וחכה לעורך דין פלילי עומרי שטרן שיבוא לסייע לך. לכל מילה בחקירה משטרתית יש חשיבות, הכרחי לזכור זאת.

עדיף מאוחר מאשר אף פעם

התחלת הליך משפטי ללא עזרתו של עורך דין פלילי במודיעין והסביבה? אפשר וכדאי לערב עו"ד עכשיו.
שמעתי לא מעט משפטים בסגנון – "לי זה לא יקרה", "הצדק יעשה", "אני יודע שאני צודק", "האמת תצא לאור" וכדומה.
אל תשב בחוסר מעש ותיתן לדברים להיעשות בשבילך, זה לא עובד וזה לא יקרה בצורה שאתה רוצה. תהיה בבקרה ובשליטה בכל הנעשה וקשור אלייך באמצעות תמיכה והכוונה של עורך דין פלילי ממודיעין. עומרי שטרן הוא הבחירה החכמה ביותר עבורך! הוא יהיה שם בשבילך וישמיע את קולך בצורה רמה ולוחמנית.
וכל זאת תוך התייעצות ושקיפות עם הלקוח, הבנת כל התהליך וצעידה אל עבר התוצאה המוצלחת ביותר שניתן להשיג.

עו"ד פלילי מומלץ במודיעין

עומרי שטרן הוא עורך דין מוכר באזור מודיעין שזכה להמלצות רבות מתושבי הסביבה.
הוא מטפל בכל תיק בצורה היעילה ביותר, תוך מתן דגש להתנהלות האישית עם הלקוח, שמירה על דיסקרטיות ונאמנות לתהליך. הוא אינו מתפשר עד השגת התוצאה המשפטית הטובה ביותר!
עורכי דין? יש הרבה… תבחר בעורך הדין הפלילי שאתה מרגיש שעליו אתה סומך ובו אתה מאמין ואולי חשוב לא פחות שהוא מאמין בך.
יש צורך בעו"ד דין פלילי בעל ניסיון, אמביציה, שמקדיש לכל מקרה ומקרה את המקסימום ולא מתייאש לפני שהלקוח מרוצה – עומרי שטרן, עורך דין פלילי מומלץ במודיעין מכבים רעות.


ליצירת קשר ולכל שאלה ניתן לפנות במספר : 054-7713271 בכל שעה, שבעה ימים בשבוע.

לייעוץ ראשוני חייגו עכשיו: 054-7713271

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

חמישה צעירים כבני 30, כולם בעלי עבר פלילי עשיר, נהגו בחודשים האחרונים לפרוץ בצורה מתוחכמת לביתם של תושבי אזור ראשון לציון. על פי החשד, החמישה נהגו לשכפל את מפתחות הבתים בשיטה שזכתה לכינוי "שיטת הפלסטלינה" ובאמצעותה רוקנו מספר רב של דירות באזור מרכז הארץ. כל הפרטים
השבוע האריך בית המשפט את מעצרם של החמישה עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם בנימוק שהם בעלי עבר פלילי בתחום עבירות הרכוש ואם ישוחררו יחזרו לפרוץ לדירות, אך עו"ד עומרי שטרן, שייצג את אחד מראשי הכנופיה שביצע את הפריצות לדבריו על מנת לממן את חובות ההימורים שצבר, הצליח לשכנע את בית המשפט לשחרר את מרשו למעצר בית, בזמן שארבעת חבריו נותרו במעצר.

הצלחות המשרד

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך

  • משפט פלילי ·

מהי פשיעה כלכלית?

.
העולם המודרני מתנהל במידה רבה סביב כספים, נכסים ועסקאות פיננסיות. ישנם גורמים עברייניים המנצלים את המערכות הללו לצרכיהם, תוך פגיעה באנשים פרטיים, חברות ובכלכלה כולה. עבירות אלו המכונות "פשיעה כלכלית",…
  • משפט פלילי ·

מהו ארגון פשיעה?

.
העולם המודרני מתנהל במידה רבה סביב כספים, נכסים ועסקאות פיננסיות. ישנם גורמים עברייניים המנצלים את המערכות הללו לצרכיהם, תוך פגיעה באנשים פרטיים, חברות ובכלכלה כולה. עבירות אלו המכונות "פשיעה כלכלית",…

לייעוץ ראשוני השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת

דילוג לתוכן