עורך דין פלילי בירושלים

  • ראשי
  • עורך דין פלילי בירושלים

עורך דין פלילי מומלץ בירושלים

הסתבכת בפלילים? לשם כך יש צורך בעורך דין פלילי. עומרי שטרן, עורך דין פלילי מומלץ בירושלים.
משרד עורך הדין עומרי שטרן מתמחה בכל הקשור לעולם המשפטי פלילי – סגירת תיק פלילי, שימוע לפני הגשת כתב אישום, שינוי עילת סגירה של תיק פלילי, אי הרשעה וביטול הרשעה, עיכוב הליכים פליליים ובעוד מגוון תחומים הקשורים לעולם הפלילי. לכן אם נקלעת לבעיה פלילית יש לך למי לפנות. עו"ד פלילי בירושלים עומרי שטרן בעל ניסיון, ומייצג בכל ערכאות בירושלים, בבית המשפט לשלום, בית משפט מחוזי ובבית המשפט העליון. משרדנו פועל במגוון דרכים יצירתיות ואסטרטגיות וזאת על מנת לספק את התוצאה הטובה ביותר.

עו"ד פלילי בירושלים והסביבה


עומרי שטרן הינו עורך דין בירושלים המתמחה בכל הקשור לעולם הפלילי, בעל ידע עשיר ומעמיק שהתנסה במקרים שונים ומגוונים בכל הקשור בפלילים.
משרדנו נותן שירות בירושלים ובכל הערים הסובבים לה – מעלה אדומים, מודיעין עלית, ביתר עלית ואריאל.
משרדו של עומרי שטרן עוסק בייצוג חשודים ונאשמים בעבירות פליליות מכל הסוגים, גם מקרים פליליים חמורים וגם במקרים של אנשים שזאת הסתבכותם הראשונה.
משרדו של עורך דין עומרי שטרן דוגל בליווי לאורך כל ההליך המשפטי בצורה אישית, מסורה ומעמיקה תוך הבנת הסיטואציה והקושי סביבה. הוא פועל דיסקרטיות, נאמנות ואמונה שבאמצעות עבודה קשה אפשר להגיע לתוצאות טובות.

 

מעצר וחקירה בירושלים – עשה ואל תעשה


נעצרת בתחנת משטרה בירושלים? זומנת לחקירה? ראשית יש להדגיש כי השלב שבו הכרחי כי עורך דין פלילי יהיה מעורב בתהליך הוא לפני החקירה המשטרתית. ככל שההתערבות של העורך דין מוקדמת יותר, סיכויי ההצלחה טובים הרבה יותר.
חקירה משטרתית היא לא בהכרח שיחה אחד על אחד בחדר נפרד, זאת יכולה להיות גם סתם שיחת חולין שמטרתה לדלות מידע, לכן חשוב שהעורך דין יהיה מעורב בכל התהליך.
טבעו של האדם הוא לנסות להסתדר תחילה לבדו ובמקרה הצורך להזעיק עזרה, אך כשמדובר בפלילים חייב להבין שהגנה מוקדמת יותר היא זאת שתציל את המצב.
החקירה הראשונה היא המשמעותית ביותר, בעיקר כשזאת התנסותו הראשונה של הנחקר עם המערכת המשפטית, יש צורך בעורך דין פלילי מומחה שייסע לך.
חשוב לציין כי ברגע שביקשת להיוועץ בעורך הדין שלך, על החוקרים לעצור את חקירתם – במידה והתחילו, ולהמתין עד להגעתו של העו"ד.
חשוב לציין בפני העורך דין הפלילי שלך במקרה וזכות זאת הופרה. זהו פרט חשוב שיכול לשמש אותך בהמשך ההליך. 
בחרת להיוועץ בעורך דין פלילי בירושלים? שמור על זכות השתיקה עד להגעתו. אל תאמין להבטחות המשטרה. יש לך רק אדם אחד שאתה יכול לסמוך עליו וזה העורך דין שלך, הוא זה שנמצא שם בעבורך, הוא זה שפועל למענך ורק עליו אתה יכול לסמוך.

יצירת קשר עם עורך דין פלילי מנוסה בירושלים


לא כל עורך דין יכול לספק את התוצאה הטובה שאפשר, לכן יש צורך ליצור קשר עם עורך דין פלילי מנוסה שיכול להגיע לתוצאות שיספקו אותך.
ישנן החלטות מכריעות בחיים, בחירת עורך דין פלילי היא אחת מהן, כל עורך דין יכול להביא אותך לתוצאה שונה וכשמודבר בחופש שלך, זה לא הזמן להתנסויות, וזה לא הזמן לעשות טעויות.
מתייעצים עם עורך דין פלילי בירושלים, עומרי שטרן, בעל ניסיון רב שיכול לספק את התוצאה הטובה ביותר לכל מקרה ומקרה.

על איכות לא מתפשרים. הסתבכת בפלילים? יוצרים קשר עוד היום עם עורך דין עומרי שטרן
במספר : 054-7713271, זמין 24 שעות ביממה שבע ימים בשבוע.

לייעוץ ראשוני חייגו עכשיו: 054-7713271

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

חמישה צעירים כבני 30, כולם בעלי עבר פלילי עשיר, נהגו בחודשים האחרונים לפרוץ בצורה מתוחכמת לביתם של תושבי אזור ראשון לציון. על פי החשד, החמישה נהגו לשכפל את מפתחות הבתים בשיטה שזכתה לכינוי "שיטת הפלסטלינה" ובאמצעותה רוקנו מספר רב של דירות באזור מרכז הארץ. כל הפרטים
השבוע האריך בית המשפט את מעצרם של החמישה עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם בנימוק שהם בעלי עבר פלילי בתחום עבירות הרכוש ואם ישוחררו יחזרו לפרוץ לדירות, אך עו"ד עומרי שטרן, שייצג את אחד מראשי הכנופיה שביצע את הפריצות לדבריו על מנת לממן את חובות ההימורים שצבר, הצליח לשכנע את בית המשפט לשחרר את מרשו למעצר בית, בזמן שארבעת חבריו נותרו במעצר.

הצלחות המשרד

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך

  • משפט פלילי ·

מהי פשיעה כלכלית?

.
העולם המודרני מתנהל במידה רבה סביב כספים, נכסים ועסקאות פיננסיות. ישנם גורמים עברייניים המנצלים את המערכות הללו לצרכיהם, תוך פגיעה באנשים פרטיים, חברות ובכלכלה כולה. עבירות אלו המכונות "פשיעה כלכלית",…
  • משפט פלילי ·

מהו ארגון פשיעה?

.
העולם המודרני מתנהל במידה רבה סביב כספים, נכסים ועסקאות פיננסיות. ישנם גורמים עברייניים המנצלים את המערכות הללו לצרכיהם, תוך פגיעה באנשים פרטיים, חברות ובכלכלה כולה. עבירות אלו המכונות "פשיעה כלכלית",…

לייעוץ ראשוני השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת

דילוג לתוכן