עורך דין פלילי בבאר שבע

  • ראשי
  • עורך דין פלילי בבאר שבע

עורך דין פלילי מומחה בבאר שבע


עורך דין עומרי שטרן מייצג נאשמים וחשודים במשפט פלילי החל משלב החקירה במשטרה, העיכוב והמעצר, התגוננות בפני כתב אישום פלילי וייצוג הלקוח בפני בית המשפט בהליך הפלילי עצמו.
משרדנו מספק סיוע ושירות משפטי מקצועי, מהיר, דיסקרטי ואישי לכל תושבי באר שבע והערים השכנות – רהט, הפזורה הבדואית, ערד, דימונה, ירוחם, אופקים, שדרות ונתיבות.
עו"ד פלילי בבאר שבע עומרי שטרן מתמחה במגוון תחומים הקשורים לעולם הפלילי – חקירות ומעצרים, משפט פלילי, דיני תעבורה, עבירות צווארון לבן, משפט צבאי, משפט מנהלי, דין משמעתי ובתחומים נוספים.


נעצרת או זומנת לחקירה בתחנת משטרה בבאר שבע? פנה לעורך דין פלילי בבאר שבע


הליך המעצר והחקירה הוא הליך לא פשוט שמלווה ברגשות פחד ופגיעה בחירותו של החשוד.
זאת סיטואציה שלא מעט נאלצים להתמודד איתה אבל לא יודעים שיש להם זכות להיוועץ בעורך דין פלילי בבאר שבע.

בכדי להפוך את התהליך לחוויה פשוטה יותר עם תחושת הגנה יש צורך להיוועץ עם עו"ד פלילי שבקיא בתחומו. בנוסף לזאת, שיחה לפני חקירה עם עורך דין פלילי תכין אותך, מכל הבחינות, לחקירה עצמה. זוהי סיטואציה לא קלה אך משמעותית שתקבע את הדרך וההתנהלות העתידית. כפי שאין שני לרושם ראשוני, כך גם בחקירה, אין הזדמנות שניה, החקירה הראשונית היא מכרעת וחייב לקחת זאת בחשבון. פנה מיד לעורך דין פלילי מומחה בבאר שבע.

 

באיזה שלב כדאי לפנות לעו"ד פלילי בבאר שבע? 


החשיבות של מעורבות עורך דין כשזה קשור לעולם הפלילי היא מכרעת לכן ככל שהשלב בו עורך הדין יהיה מעורב מוקדם יותר הוא עדיף על התנסויות ללא עורך דין כלל.
כמובן שיש חשיבות לשלב שבו העורך דין נכנס לתמונה, ככל שהמעורבות תהיה בשלב התחלתי יותר, סיכויי ההצלחה יגדלו בצורה משמעותית, ביחס למקרה פלילי ללא עזרה וייעוץ של עורך דין פלילי בבאר שבע.
אך אין הדבר אומר שאם לא התייעצת מלכתחילה עם עו"ד המקרה אבוד, ממש לא.
התנהלות עצמאית עלולה לגרום לנזק רב עוד יותר שכן האדם הממוצע אינו בקיע בחוק וזכיותיו כמו עורך דין פלילי בבאר שבע, עומרי שטרן.
משרדנו חרט על דגלו נאמנות ללקוח וליווי אישי לאורך כל הדרך, לשם השגת התוצאה הטובה ביותר שניתן להגיע אליה.
משרדנו מעניק לכם את העזרה שלה אתם זקוקים. אז במקרה של פלילים אל תהססו, כל רגע הוא רגע משמעותי ומכריע, פנו לעורך דין פלילי מומחה!

 

עשה ואל תעשה בחקירה משטרתית בבאר שבע 


אם זומנת לחקירה בתחנת משטרה בבאר שבע יש כמה דברים שחשוב לזכור.
ראשית, כל מה שתאמר עלול ויכול לשמש כנגדך לכן חשוב מאוד לשקול את תשובותיך.
בנוסף לזאת, גם לשמירה על זכות השתיקה תהיה השפעה על המשך ההליך.
לשם כך מומלץ להתייעץ עם עורך דין פלילי לפני החקירה שיעזור לך בצורה מעמיקה ונקודתית יותר, שילווה אותך לכל אורך התהליך ויביא לך את העזרה שלה אתה זקוק.
משרדנו מתעסק גם במקרים של הגשת כתב אישום, סגירת תיק פלילי, עיכוב הליכים פליליים ועוד.
לכן אם אתה או בן משפחתך נקלעת לצרה הקשורה לפלילים, עו"ד פלילי בבאר שבע עומרי שטרן הוא הכתובת עבורך.


עורך דין פלילי מומלץ בבאר שבע


בסופו של דבר ישנו צורך אמיתי בעורך דין פלילי שמומחה בתיקים מסוגים שונים, עורך דין מומלץ ומוכר בבאר שבע והסביבה, עורך דין עומרי שטרן כאן בשבילך.
מטרת העל שלו היא שהלקוח יצא מרוצה וזה מה שמוביל אותו לאורך כל הדרך.
אז אם נקלעת לצרה בתחום הפלילי, ואתה מתגורר באזור באר שבע או הסביבה, ויש לך בעיה ואתה מעוניין לפתור אותה ולהגיע לתוצאה הטובה ביותר, עומרי שטרן הוא העורך דין בשבילך.

לייעוץ ראשוני חייגו עכשיו: 054-7713271

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

הצלחות המשרד

א', חייל משוחרר תושב רמלה שנקלע לפני כשנה לעימות מילולי עם סגנית יו"ר הכנסת קרן ברק, צפוי לעמוד בקרוב למשפט, לאחר שברק, יחד עם עוזרה האישי, הגישו נגדו תלונה במשטרה בטענה שאיים עליהם ותקף אותם. "מרשי קיבל את ההודעה על הגשת כתב האישום נגדו בתדהמה ובזעזוע רב", נמסר מטעם עורך דינו של א'.

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך

המלצות להערכות למחאה מאורגנת
  • כללי ·

המלצות כיצד להערך למחאה מאורגנת

.
בשבועות האחרונים לאור המשבר העמוק שיצרה ההתמודדות עם נגיף הקורונה והחלטות הממשלה על סגירת עסקים רבים קמו להן מספר רב של מחאות מאורגנות יותר ופחות. במהלך ההפגנות נעצרו עשרות מפגינים,…

לייעוץ ראשוני השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת

דילוג לתוכן