עורך דין פלילי באשקלון

  • ראשי
  • עורך דין פלילי באשקלון

עורך דין פלילי מומלץ באשקלון


ישנו מגוון רחב של מקרים הקשורים להיתקלות עם מערכת החוק. ישנם חשודים ונאשמים שזאת הפעם הראשונה שבה הם נתקלים עם החוק, במקרים אחרים אנשים עם "וותק" בכל הקשור לעולם הפלילי, ומה שמשותף לשני המקרים הוא כי מומלץ ואף הכרחי להם להתייעץ עם עו"ד פלילי.
עומרי שטרן הוא עורך דין פלילי מנוסה ומומלץ באשקלון אשר עובד מתוך מטרה להקל, עד כמה שניתן, על לקוחותיו ולהביא להם את התוצאה המשפטית הטובה.

לפיכך, אין זה משנה אם זאת היא ההתקלות הראשונה עם החוק, יש לך צורך בעורך דין פלילי שיעזור לך. משרדנו נותן שירות לכל תושבי אשקלון ולתושבי הערים השכנות.

חשיבות הייעוץ עם עו"ד פלילי מנוסה באשקלון

ישנם משרדי עורכי דין רבים שהתמחותם היא אינה דווקא בתחום הפלילים.
קיימת חשיבות לבחירת העורך דין ,פניה לעו"ד שאינו בקיא בתחום הפלילי ואינו עוסק בו באופן משמעותי היא יכולה לעיתים "לסבך את המצב" ולא להיפך.
לכן במקרה של הסתבכות פלילית יש צורך בעורך דין פלילי בעל מומחיות וניסיון שיוכל לסייע לכם עם הידע והניסון הרב שיש ברשותו. מומלץ להיעזר בעו"ד פלילי הבקיא ברזי העולם הפלילי.

אחד מהצעדים החשובים והמשמעותיים בהליך הוא בחירת משרד עורכי דין פלילי שילווה אותך ויהיה שם לצידך בצורה המקצועית והטובה ביותר.
משרדנו מלווה את כל לקוחותיו בצורה אישית, נאמנה ודיסקרטית לכל אורך התהליך, תוך בניית אסטרטגיות המותאמות ומשתנות בהתאם. אנו דוגלים במתן יחס אישי ושווה תוך הבנת הקושי של האדם בהליך הפלילי ונוהגים בשקיפות מלאה לכל אורך הדרך.

תחומי העיסוק של עו"ד פלילי באשקלון


משדנו מייצג בשלל העבירות על כל הקשת בפלילית החל בעבירות מחשב וכלה בעבירות המתה.

משרדנו עוסק במגוון תחומים מעולם הפלילים, אנו מייעצים ומייצגים לכלל האוכלוסייה, בכל פרשיה, בכל ימות השבוע ובכל שעה ביום.
המשרד מתמחה בכל הקשור למעצרים וחקירות, כתבי אישום, עבירות אלימות סמים ונשק, עבירות צווארון לבן, ייצוג "נורמטיביים" וכן "רצידיביסטיים".
משרדנו צבר ניסיון רב במהלך השנים, טיפלנו בעשרות לקוחות בעלי רקע שונה ובעבירות שונות אשר בוצעו בנסיבות מגוונות.

עו"ד פלילי פרטי באשקלון

 

על פי דוח מבקר המדינה בנושא המעצרים אשר פורסם במאי שנת 2020, 66% מהבקשות למינוי סניגור הועברו לבחינת הסניגוריה הציבורית רק אחרי שהעצור כבר נחקר!
נתון זה אמור להדאיג כל חשוד ולהתריע כי יש להקםיד הקפדה יתרה הזכות להיוועץ בעורך דין מיד עם הזימון לחקירה, העיכוב או המעצר מכיוון שהחקירה הראשונה היא בעלת החשיבות המכרעת!
לכל חשוד שאינו יכול לממן עורך דין פלילי פרטי מטעמו אך עדיין מעוניין בייצוג יש את הזכות לבקש סנגור ציבורי, אך בשונה מהייצוג הפרטי, הייצוג הציבורי אינו בשליטת החשוד בשלב הראשוני של החקירה והוא תלוי בתפקודם התקין של החוקרים אשר אמורים להודיע על המעצר לסניגוריה הציבורית, עורך דין פרטי לעומת זאת, יגיע לתחנת המשטרה מיד כשיודיעו לו החשוד ומשפחתו על החקירה או המעצר.

כמו כן עורך הדין הפלילי הפרטי יודיע לחוקרים כי מייצג את החשוד וכי עליהם להמתין לבואו לתחנה לפני שתתחיל החקירה.

ברוב המקרים התייעצות לפני החקירה הראשונה והכוונה נכונה מונעת בהמשך את הגשת כתב האישום והעמדת הלקוח לדין פלילי.
בנוסף לכך, עורך דין פלילי פרטי מונחה מטרה שכן הצלחה של הלקוח היא הצלחתו של העו"ד ושל המשרד, ובשונה מייצוג ציבורי, כמו כן תשומת הלב לכל לקוח היא מקסימלית והיחס הוא האישי.

ליצירת קשר 24 שעות ביממה בכל ימות השבוע : 054-7713271 או השאר פנייה באתר.

לייעוץ ראשוני חייגו עכשיו: 054-7713271

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

חמישה צעירים כבני 30, כולם בעלי עבר פלילי עשיר, נהגו בחודשים האחרונים לפרוץ בצורה מתוחכמת לביתם של תושבי אזור ראשון לציון. על פי החשד, החמישה נהגו לשכפל את מפתחות הבתים בשיטה שזכתה לכינוי "שיטת הפלסטלינה" ובאמצעותה רוקנו מספר רב של דירות באזור מרכז הארץ. כל הפרטים
השבוע האריך בית המשפט את מעצרם של החמישה עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם בנימוק שהם בעלי עבר פלילי בתחום עבירות הרכוש ואם ישוחררו יחזרו לפרוץ לדירות, אך עו"ד עומרי שטרן, שייצג את אחד מראשי הכנופיה שביצע את הפריצות לדבריו על מנת לממן את חובות ההימורים שצבר, הצליח לשכנע את בית המשפט לשחרר את מרשו למעצר בית, בזמן שארבעת חבריו נותרו במעצר.

הצלחות המשרד

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך

  • משפט פלילי ·

עיכוב הליכים: המדריך המלא

.
עיכוב הליכים הוא נושא חשוב ומשמעותי בתחום המשפט הפלילי. כאשר אדם נעצר או נחקר בחשד לביצוע עבירה פלילית, עיכוב ההליכים יכול להיות כלי חשוב להגנה על זכויותיו ולהבטחת הליך משפטי…
  • משפט פלילי ·

מה זה מעצר ימים?

.
מעצר ימים הוא הליך משפטי שבו אדם נעצר ומוחזק במשמורת המשטרה למשך תקופה מוגבלת, בדרך כלל עד 24 שעות, לפני הגשת כתב אישום. זהו כלי חשוב בידי רשויות אכיפת החוק…

לייעוץ ראשוני השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת

דילוג לתוכן