משרדנו בתקשורת

תובנות של צעיר מנתיבות שמכר קנאביס לסוכן וריצה מאסר

23.3.2020

אחרי שמכר לסוכן 350 גרם קנאביס בשווי 15 אלף שקל ונשפט לשנתיים מאסר, הצעיר אמר בוועדת השחרורים: "המעשה שעשיתי יכול היה להרוס משפחות… היום אני במקום אחר, עובד במפעל בשביל 11 שקל לשעה"

חברי הוועדה החליטו כאמור לקצר בשליש את עונשו של האסיר וכתבו בהחלטתם: "נוכח הדיווחים בדבר הרקע המשפחתי שבמסגרתו גדל האסיר, בנסיבות של הזנחה ובעייתיות מסגרתית. נוכח הודאת האסיר בעבירות שעבר, ובעיקר מאחר שגורמי הטיפול ורש"א מצביעים על מוטיבציה ממשית לשיקום, וכאשר האסיר החל, למעשה, בתהליך שיקומי עוד לפני המאסר, ובעיקר לאור ההתרשמות הבלתי אמצעית, סבורה הוועדה כי ניתן לאפשר את שחרורו המוקדם של האסיר, שכן מסוכנותו לשלום הציבור פחתה משמעותית".

פוסטה TV: צפו בפעילות של "כנופיית המפתחות המותאמים"

9.12.2020

חקירה של ימ"ר מרכז הביאה לכתב אישום נגד שישה נאשמים בהתפרצויות מתוחכמות לדירות באזור המרכז

שוחררו שני אחים שפצצו במכות את אחותם בליל אירוסיה ואיימו להכניס אותה לשק

30.11.2020

שני האחים נאשמים כי איימו "להשליך אותה היכן שלא ימצאו אותה לעולם", עד שמרוב פחד הטילה את מימיה על עצמה * שני האחים שוחררו למעצר בית בכתובת בו היכו את אחותם.

מאסר על תנאי לצעיר שנהג למרות שרישיונו נפסל עקב צריכת קנאביס

24.11.2020

הצדדים הגיעו להסדר טיעון לאחר שהסנגור הדגיש כי בינתיים הנאשם השיג רישיון לצריכת קנאביס, וכי הוא לא הפקיד את רישיונו עקב סגר הקורונה.

בוטלה הפקעת עבודות שירות למורשע באיומים על סוהר

8.11.2020

תושב מזרח ירושלים איים על סוהר שמצא דוקרן בתאו ונידון לחודש מאסר בעבודות שירות. לאחר שלא התייצב לעבודות וגם לא לשימוע, שב"ס החליט להפקיע את העבודות. השופטת קבעה כי ייערך לו שימוע חדש.

כתב אישום נגד הצעיר שהניף אצבע משולשת לעברה של ח"כ קרן ברק

8.11.2020

א', חייל משוחרר תושב רמלה שנקלע לפני כשנה לעימות מילולי עם סגנית יו"ר הכנסת קרן ברק, צפוי לעמוד בקרוב למשפט, לאחר שברק, יחד עם עוזרה האישי, הגישו נגדו תלונה במשטרה בטענה שאיים עליהם ותקף אותם. "מרשי קיבל את ההודעה על הגשת כתב האישום נגדו בתדהמה ובזעזוע רב", נמסר מטעם עורך דינו של א'.

נהג משאית מואשם בתקיפת ח"כ קרן ברק שצלמה אותו חוסם את דרכה

4.11.2020

הח"כ הנמרצת התעצבנה, הנהג הניף אצבע משולשת, והפיל את אופניה, היא והעוזר הפרלמנטרי צילמו ללא הפסקה * סנגורו של הנאשם: "כולי תקווה שזהות המתלוננת לא היא שהביאה את המדינה למצות עם מרשי את הדין".

כתב אישום סדרתי נגד גנב סדרתי של מכוניות קיה פיקנטו

30.9.2020

המשטרה טוענת כי בכל פעם שהנאשם עבר עם רכבו במעבר "חיזמה" בשלושת החודשים האחרונים, הוא למעשה ליווה רכבי קיה גנובים לשטחים הפלסטינים. כתב אישום על שש גניבות כאלה לא הספיק למעצר עד תום ההליכים.

לייעוץ ראשוני חייגו עכשיו: 054-7713271

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

הצלחות המשרד

א', חייל משוחרר תושב רמלה שנקלע לפני כשנה לעימות מילולי עם סגנית יו"ר הכנסת קרן ברק, צפוי לעמוד בקרוב למשפט, לאחר שברק, יחד עם עוזרה האישי, הגישו נגדו תלונה במשטרה בטענה שאיים עליהם ותקף אותם. "מרשי קיבל את ההודעה על הגשת כתב האישום נגדו בתדהמה ובזעזוע רב", נמסר מטעם עורך דינו של א'.

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך

המלצות להערכות למחאה מאורגנת
  • כללי ·

המלצות כיצד להערך למחאה מאורגנת

.
בשבועות האחרונים לאור המשבר העמוק שיצרה ההתמודדות עם נגיף הקורונה והחלטות הממשלה על סגירת עסקים רבים קמו להן מספר רב של מחאות מאורגנות יותר ופחות. במהלך ההפגנות נעצרו עשרות מפגינים,…

לייעוץ ראשוני השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת

דילוג לתוכן