שחרור ממעצר לצורכי חקירה – החזקת סכין, תקיפה והשתתפות בקטטה

יום שני השבוע לקוח המשרד נעצר בגין תקיפה ומוערבות בקטטה. לאחר ייעוץ, מוסר בחקירה – "המתלוננים" הם אלה שתקפו אותי ואת חבריי, אני בכלל לא לקחתי חלק בקטטה, ממש כשהיא התחילה שלפתי טלפון וצילמתי, בבקשה הנה הסרטון…. אלא שהמשטרה שמה עצמה כבעלת סמכות שפיטה, מאמינה לצד השני… משחררת את ה"מתלוננים" ומביאה את הלקוח שלי להארכת מעצר.
ככה שבוע שלם של מלחמות, חמישה דיונים שניים מהם בעררים שהוגשו על ידינו למחוזי. בכולם אני זועק את חפותו של מרשי, טוען שאין ראיות, אין תיק, אין קונסטרוקציה משפטית להעמדה לדין, יש מחדלים, המשטרה לא מקדמת את החקירה, עבירה של תקיפת סתם, אין מסוכנות!!!! ללקוח שלי חבלות ברורות והוא במעצר כשה"מתלוננים" בביתם, זאת אפליה!
אלא שכל אלה לא הועילו לשכנע את השופטים בירושלים, אז טוב שיש גם תביעה בירושלים… התיק הגיע לעיון התביעות ואלה אמרו למשטרה תשחררו אותם בלי מעצר בית!!! או במילים אחרות אין תיק, אין מסוכנות, יש אפליה. אז לפעמים טוב שיש תביעה כי אם זה היה תלוי באחרים… היו מבלים גם את סוף השבוע מאחורי סורג ובריח.
סוף טוב, הכל טוב… את תביעת ההוצאות נשקול בהמשך.בקשת מעצר פרוטוקול 1
אהבת? שתף עם חבריך
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
מי שקרא את הכתבה הזו התעניין גם בנושאים:

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך

לייעוץ ראשוני חייגו עכשיו: 054-7713271

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

הצלחות המשרד

חמישה צעירים כבני 30, כולם בעלי עבר פלילי עשיר, נהגו בחודשים האחרונים לפרוץ בצורה מתוחכמת לביתם של תושבי אזור ראשון לציון. על פי החשד, החמישה נהגו לשכפל את מפתחות הבתים בשיטה שזכתה לכינוי "שיטת הפלסטלינה" ובאמצעותה רוקנו מספר רב של דירות באזור מרכז הארץ. כל הפרטים
השבוע האריך בית המשפט את מעצרם של החמישה עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם בנימוק שהם בעלי עבר פלילי בתחום עבירות הרכוש ואם ישוחררו יחזרו לפרוץ לדירות, אך עו"ד עומרי שטרן, שייצג את אחד מראשי הכנופיה שביצע את הפריצות לדבריו על מנת לממן את חובות ההימורים שצבר, הצליח לשכנע את בית המשפט לשחרר את מרשו למעצר בית, בזמן שארבעת חבריו נותרו במעצר.

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך

המלצות להערכות למחאה מאורגנת
  • כללי ·

המלצות כיצד להערך למחאה מאורגנת

.
בשבועות האחרונים לאור המשבר העמוק שיצרה ההתמודדות עם נגיף הקורונה והחלטות הממשלה על סגירת עסקים רבים קמו להן מספר רב של מחאות מאורגנות יותר ופחות. במהלך ההפגנות נעצרו עשרות מפגינים,…

לייעוץ ראשוני השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת

דילוג לתוכן