שחרור לאחר הגשת כתב אישום – תקיפת בת זוג וגרימת חבלה של ממש ואיומים ברצח בפני שוטר

  • ראשי
  • שחרור ממעצר
  • שחרור לאחר הגשת כתב אישום – תקיפת בת זוג וגרימת חבלה של ממש ואיומים ברצח בפני שוטר

סיפור שהיה כך היה – לקוח המשרד פנה אלינו לאחר שהוגש נגדו כתב אישום בגין תקיפת אשתו וגרימת חבלה ממשית ואם זה לא הספיק, איים לרצוח אותה בפני שוטר בתחנת המשטרה.
יחד עם כתב האישום הגישה המאשימה בקשה למעצרו עד לתום ההליכים, הלקוח היה מיוצג על ידי סניגור אחר שהסכים לקיומן של ראיות לכאורה וביקש לשחררו מן המעצר – בית המשפט הורה על מעצרו עד לתום ההליכים הגדו, אלא אם יתקבל תסקיר מאת שירות המבחן אשר ממליץ על שחרורו.

שירות המבחן "לא בדיוק תפקד" באותה עת בגלל תקופת נגיף הקורונה כך שהלכה למעשה לא היה סיכוי ממשי לשחרורו של הלקוח.

התיק עבר לטיפולנו ומיד הוגש ערר לבית המשפט המחוזי, יחד עם טיעונים משפטיים רבים ביקשתי מבית המשפט לחזור מן ההסכמה שנתן סניגורו הקודם לקיומן של ראיות לכאורה ולאפשר לי לטעון לכרסום בעדות המתלוננת.

בסופו של דבר הלקוח שוחרר בחלוף ימים ספורים מאז עבר התיק לטיפול משרדנו, ללא תסקיר של שירות המבחן ושב לחיק משפחתו.

ולמתקשים – אני טוען לא היה ולא נברא, המתלוננת העלילה עליו כיוון שהודיעה לה על רצונו לסיים את היחסים בניהם וכתוצאה ממעצרו זעם עד שלא שלט בלשונו וחטא.

כתב האישום:

.כתב אישום

פרוטוקול הערר מבית המשפט המחוזי:
פרוטוקול 1

פרוטוקול שחרור מבית משפט השלום:

פרוטוקול 2

אהבת? שתף עם חבריך
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
מי שקרא את הכתבה הזו התעניין גם בנושאים:

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך

לייעוץ ראשוני חייגו עכשיו: 054-7713271

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

הצלחות המשרד

חמישה צעירים כבני 30, כולם בעלי עבר פלילי עשיר, נהגו בחודשים האחרונים לפרוץ בצורה מתוחכמת לביתם של תושבי אזור ראשון לציון. על פי החשד, החמישה נהגו לשכפל את מפתחות הבתים בשיטה שזכתה לכינוי "שיטת הפלסטלינה" ובאמצעותה רוקנו מספר רב של דירות באזור מרכז הארץ. כל הפרטים
השבוע האריך בית המשפט את מעצרם של החמישה עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם בנימוק שהם בעלי עבר פלילי בתחום עבירות הרכוש ואם ישוחררו יחזרו לפרוץ לדירות, אך עו"ד עומרי שטרן, שייצג את אחד מראשי הכנופיה שביצע את הפריצות לדבריו על מנת לממן את חובות ההימורים שצבר, הצליח לשכנע את בית המשפט לשחרר את מרשו למעצר בית, בזמן שארבעת חבריו נותרו במעצר.

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך

  • משפט פלילי ·

עיכוב הליכים: המדריך המלא

.
עיכוב הליכים הוא נושא חשוב ומשמעותי בתחום המשפט הפלילי. כאשר אדם נעצר או נחקר בחשד לביצוע עבירה פלילית, עיכוב ההליכים יכול להיות כלי חשוב להגנה על זכויותיו ולהבטחת הליך משפטי…
  • משפט פלילי ·

מה זה מעצר ימים?

.
מעצר ימים הוא הליך משפטי שבו אדם נעצר ומוחזק במשמורת המשטרה למשך תקופה מוגבלת, בדרך כלל עד 24 שעות, לפני הגשת כתב אישום. זהו כלי חשוב בידי רשויות אכיפת החוק…

לייעוץ ראשוני השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת

דילוג לתוכן