החלטה נדירה: עיכוב הליכים בשני תיקים ושלושה אישומים – התיקים יסגרו

  • ראשי
  • החלטה נדירה: עיכוב הליכים בשני תיקים ושלושה אישומים – התיקים יסגרו

החלטה נדירה במיוחד בתיק מיוחד מאוד – עיכוב הליכים בשני תיקים ושלושה אישומים.
משמעות ההחלטה על עיכוב ההליכים הינה – התיקים לא ימשיכו להנהל ויסגרו.
מדובר בהליך מיוחד מאוד השמור למקרים מיוחדים מאוד ואשר נעשה בו שימוש משיקולים ייחודים וכאלה שאינם קשורים בראיות או בנסיבות אישיות.
במקרה שלנו, כתבי האישום מדברים בעד עצמם, לקוח המשרד היה במצוקה קשה מאוד בתקופה בה ביצע את העבירות, לשמחתנו הרבה הוא עבר דרך משמעותית מאוד בחייו האישיים מאז האירועים שבכתבי האישום, לא ניתן לפרט מעבר לכך בשל צנעת הפרט.
רק נותר לומר שאנו מאושרים כי הדרך שעשה הלקוח והעבודה הקשה שעשינו על מנת לשכנע את המחלקה לעיכוב הליכים הביאו אותה להחלטה כאמור.
אלה המקרים שבהם הלב באמת מתרחב, באמת יש תחושה שהצלחנו לשנות את נתיב חייהם של אחרים לטובה ועל כך אנו מודים בכל יום, על הזכות לעסוק במקצוע החשוב הזה.
סוף טוב, הכל טוב!

אהבת? שתף עם חבריך
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
מי שקרא את הכתבה הזו התעניין גם בנושאים:

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך

לייעוץ ראשוני חייגו עכשיו: 054-7713271

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

הצלחות המשרד

חמישה צעירים כבני 30, כולם בעלי עבר פלילי עשיר, נהגו בחודשים האחרונים לפרוץ בצורה מתוחכמת לביתם של תושבי אזור ראשון לציון. על פי החשד, החמישה נהגו לשכפל את מפתחות הבתים בשיטה שזכתה לכינוי "שיטת הפלסטלינה" ובאמצעותה רוקנו מספר רב של דירות באזור מרכז הארץ. כל הפרטים
השבוע האריך בית המשפט את מעצרם של החמישה עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם בנימוק שהם בעלי עבר פלילי בתחום עבירות הרכוש ואם ישוחררו יחזרו לפרוץ לדירות, אך עו"ד עומרי שטרן, שייצג את אחד מראשי הכנופיה שביצע את הפריצות לדבריו על מנת לממן את חובות ההימורים שצבר, הצליח לשכנע את בית המשפט לשחרר את מרשו למעצר בית, בזמן שארבעת חבריו נותרו במעצר.

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך

  • משפט פלילי ·

עיכוב הליכים: המדריך המלא

.
עיכוב הליכים הוא נושא חשוב ומשמעותי בתחום המשפט הפלילי. כאשר אדם נעצר או נחקר בחשד לביצוע עבירה פלילית, עיכוב ההליכים יכול להיות כלי חשוב להגנה על זכויותיו ולהבטחת הליך משפטי…
  • משפט פלילי ·

מה זה מעצר ימים?

.
מעצר ימים הוא הליך משפטי שבו אדם נעצר ומוחזק במשמורת המשטרה למשך תקופה מוגבלת, בדרך כלל עד 24 שעות, לפני הגשת כתב אישום. זהו כלי חשוב בידי רשויות אכיפת החוק…

לייעוץ ראשוני השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת

דילוג לתוכן