אודות משרד עורכי דין עומרי שטרן – רוסית

  • ראשי
  • אודות משרד עורכי דין עומרי שטרן – רוסית

אודותינו

Адвокат Омри Стерн окончил с отличием степень L.L.B по уникальной специальности уголовного дело.

В рамках своего учения, адвокат Омри Стерн принимал участие в работе с клиникой, чтоб представлять подозреваемых и обвиняемых в уголовном процессе.

Адвокат Стерн специализировался на уголовном преследование, в котором он представлял государство в серьезных и разнообразных уголовных делах.

Свой опыт адвокат Стерн приобрел в течение нескольких лет в некоторых ведущих офисах в этой области.

Помимо прочего, адвокат Стерн представлял и занимался серьезными уголовными делами, смертными преступлениями, а так же преступлениями совершенными в рамках преступной организации.

Адвокат Стерн является членом уголовного форума коллегии адвокатов.

Адвокат Стерн это «защитник души», который верит в человека и стремится к справедливости.

Наша фирма специализируется на уголовном и дорожном деле, а так же на военном, административном и дисциплинарном деле.

Мы придаем большое значение каждому делу, используя профессиональные знания, решительность и настойчивость, и представляем нашим клиентам наилучший результат.

Мы считаем, что не существует не решаемого дела, с творческим мышлением и терпением можно выиграть каждую битву.

Мы хорошо понимаем, что ситуация, в которой человек сталкивается с влиятельными правоохранительными органами, является невероятно сложной ситуацией, и поэтому наша фирма делает акцент на предоставлений профессиональных и качественных услуг, сохраняя вежливость, внимательность и разъяснения, а так же поддерживая хорошие человеческие отношения с клиентами и их семьями.

 

Контактное лицо:

Телефон – 054-7713271       

Факс – 077-5558693

Электронная почта – Office@ostern.co.il

לייעוץ ראשוני חייגו עכשיו: 054-7713271

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

הצלחות המשרד

פרוקטול

אי ציות לתמרור עצור, כניסה לצומת שאינה פנויה, נהיגה בקלות ראש וגרימת תאונת דרכים בהתנהגות הגורמת נזק וחבלה – פסילה מותנית חודשיים לשנה וקנס 750 ש"ח בלבד

.
לקוחה של המשרד, אישה סופר נורמטיבית, נהגת מצוינת, היה לה יום רע, לצערה גרמה לתאונת דרכים עם נזק לא קטן לרכבים ואף נחבלה בעצמנה ופונתה באומבולנס לבית חולים. לאחר לימוד…

חמישה צעירים כבני 30, כולם בעלי עבר פלילי עשיר, נהגו בחודשים האחרונים לפרוץ בצורה מתוחכמת לביתם של תושבי אזור ראשון לציון. על פי החשד, החמישה נהגו לשכפל את מפתחות הבתים בשיטה שזכתה לכינוי "שיטת הפלסטלינה" ובאמצעותה רוקנו מספר רב של דירות באזור מרכז הארץ. כל הפרטים
השבוע האריך בית המשפט את מעצרם של החמישה עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם בנימוק שהם בעלי עבר פלילי בתחום עבירות הרכוש ואם ישוחררו יחזרו לפרוץ לדירות, אך עו"ד עומרי שטרן, שייצג את אחד מראשי הכנופיה שביצע את הפריצות לדבריו על מנת לממן את חובות ההימורים שצבר, הצליח לשכנע את בית המשפט לשחרר את מרשו למעצר בית, בזמן שארבעת חבריו נותרו במעצר.

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך

המלצות להערכות למחאה מאורגנת
  • כללי ·

המלצות כיצד להערך למחאה מאורגנת

.
בשבועות האחרונים לאור המשבר העמוק שיצרה ההתמודדות עם נגיף הקורונה והחלטות הממשלה על סגירת עסקים רבים קמו להן מספר רב של מחאות מאורגנות יותר ופחות. במהלך ההפגנות נעצרו עשרות מפגינים,…

לייעוץ ראשוני השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת

דילוג לתוכן