עורך דין תעבורה במודיעין

  • ראשי
  • עורך דין תעבורה במודיעין

ככל שהשנים חולפות הכבישים בישראל הופכים למסוכנים יותר ויותר, זאת אחת הסיבות שמשטרת ישראל מגבירה את האכיפה. לכן כל נהג במדינת ישראל עלול למצוא את עצמו ביום מן הימים בבית משפט לתעבורה בשל ביצוע עבירת תעבורה.

מהעבירות הקלות ביותר עד העבירות הקשות  ביותר שהוענש בגינן יכול להגיע לכדי מאסר בפועל. סיווג העבירות נע על טווח כך שהעבירות הקלות כוללות בתוכן בין היתר אי ציות לתמרור, אי מתן זכות קדימה, נהיגה בחוסר זהירות ועוד. העבירות הקשות מתקשרות למקרים מסכני חיי אדם כמו תאונת דרכים הגורמת נזק, חבלות ובמקרים מסוימים אף מוות, נהיגה בשכרות, נהיגה ללא רישיון נהיגה (בלתי מורשה), נהיגה בזמן פסילה וכדומה.

איך בוחרים עורך דין לתעבורה?

הבחירה של עו”ד תעבורה צריכה להיות תלויה בניסיונו ובהצלחותיו של העורך דין במקרים דומים למקרה שלך.

משרד עורך דין עומרי שטרן מתמחה בקשת רחבה של עבירות התעבורה ייצג עשרות לקוחות מרוצים בתחום.

עורך דין לתעבורה במודיעין

עומרי שטרן הוא עורך דין בעל וותק וידע רחב בתחום התעבורה והוא מסייע ללקוחותיו ממודיעין בתחומים רבים ומלווה אותם בעזרה מקצועית מהעבירות הקלות ועד העבירות הקשות.
ישנם שמעדיפים לא לשכור את שירותיו של עו”ד לתעבורה במקרים מסוימים ומעדיפים להגיע לבית הדין ללא ייצוג. אך חשוב מאוד לזכור! ללא הידע המקצועי הנדרש, אין שום משמעות לנוכחות שלכם בבית המשפט, לכל מילה שתאמרו ישנה משמעות ויתכן שאף תסבו לעצמכם נזק נוסף. כמו כן, בעבירות תעבורה ישנו יתרון נוסף והוא חסכון בזמן שכן מרגע שהטיפול הועבר לעו”ד שטרן, ברב המקרים אין צורך יותר בנוכחות או מעורבות מצדכם, עו”ד שטרן מטפל בכל.

עבירות התעבורה החמורות יותר מצדיקות עוד יותר מעורבות עורך דין תעבורה

בין המנעד הרחב של עבירות התעבורה המוגדרות בחוקי התנועה במדינת ישראל, ישנן עבירות תנועה חמורות יותר ובהם הצורך להסתייע עורך דין לתעבורה עולה מכיוון שהעונש הוא בעל משמעות גדולה יותר ויתכן שיעלה כדי פסילת הרישיון לתקופה ממושכת ואף מאסר בפועל.

 עבירות אלה הן:

  1. נהיגה ללא רישיו נהיגה (בלתי מורשה) – במקרים של נהג שעולה על הכביש ונוהג ברכב ללא רישיון נהיגה, בין אם לא הוציא כזה מעולם, בין אם תוקפו פקע ובין אם מדובר הרישיון לא תואם לכלי הרכב בו נהג – מדובר בעבירה המחייבת זימון לבית המשפט וצפוי עונש פסילה בפועל לתקופה ממושכת.
  2. נהיגה בזמן פסילת רישיון – במקרים כאלה אין אופציה בחוק לשלם קנס אלא המקרה מועבר ישירות לבית המשפט וככל שלא מדובר בעבירה ראשונה מסוג זה יתכן והעונש יגיע אף כדי מאסר בפועל.
  3. נהיגה במהירות מופרזת- חריגה ממהירות הנסיעה המותרת בחוק הינה עבירה שטומנת בחובה סכנה רבה לנהג ולסביבה ולכן במקרה שכזה הענישה תהיה קשה יותר ומחמירה יותר כי רמת הסיכון עולה, לא רק לנהג עצמו אלא לסביבה כולה.
  4. נהיגה בשכרות ונהיגה תחת השפעת אלכוהול או סמים- כשאדם נוטל חומרים פסיכו-אקטיביים משתנה התפיסה התודעתית שלו, במקרה כזה העלייה לכביש היא חמורה ומסוכנת מאוד וכך גם עבירה זו נתפסת בפקודת התעבורה ולכן מקרה כזה עובר ישירות למערכת המשפט והנהג יזומן למשפט וגם במקרה זה העונשים עתידים להיות פסילה ממושכת ואף במקרים חריגים מאסר בפועל.
  5. תאונות דרכים – מעורבות בתאונת דרכים גוררת עימה חקירה משטרתית ולעיתים כתב אישום פלילי, ככל שכתוצאה מהתאונה נגרם נזק או חבלות ובמקרים קשים אף מוות העונשים יהיו חמורים מאוד.

שירותיו של עו”ד בתחום התעבורה יכולה להביא לזיכוי או להפחתה משמעותית בעונש ולכן פנו בהקדם האפשרי לעורך דין עומרי שטרן שילחם למענך ויעזור לך בצרה שנקלעת אליה.

חשיבות הפנייה לייעוץ מול עו”ד תעבורה במודיעין

חשוב להבין – תיק תעבורה הוא תיק פלילי לכל דבר ועניין – הוא מנוהל בסדר דין פלילי ומותיר רישום!

 

בעקבות המצב בכבישים בישראל מערכת המשפט נוטה להחמיר עם הענישה במטרה לצמצם את שכיחות התופעה, ולכן הנהג יכול להיענש חמורות כשלפעמים העבירה קלה יחסית. ולכן בכדי להקדים תרופה למכה ולמנוע מצב זה יש לפנות לעו”ד שיעמוד לצידכם, ידאג לזכויותיכם ושמטרתו תהיה לצמצם את חומרת העונש למינימום.
עו”ד עומרי שטרן בקיא בחוקי התנועה בארץ, הוא בעל ניסיון רחב במגוון תיקים ובעל וותק רב, יש לו את הכוח להפחית את העונש שצפוי הנהג לקבל ללא נוכחותו של עורך דין לצידו.

חשוב לדעת – בעבירות מסוימות ישנה סמכות לקצין תנועה מוסמך לפסול את רישיון הנהיגה ולתפוס את הרכב בו במקום לתקופות של 30 יום ובמקרים מיוחדים 60 יום אלא שיש לכם זכות לשימוע ויש לכם זכות לנוכחות עו”ד לתעבורה בשימוע – שמרו על זכותכם!

לייעוץ ראשוני חייגו עכשיו: 054-7713271

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

חמישה צעירים כבני 30, כולם בעלי עבר פלילי עשיר, נהגו בחודשים האחרונים לפרוץ בצורה מתוחכמת לביתם של תושבי אזור ראשון לציון. על פי החשד, החמישה נהגו לשכפל את מפתחות הבתים בשיטה שזכתה לכינוי “שיטת הפלסטלינה” ובאמצעותה רוקנו מספר רב של דירות באזור מרכז הארץ. כל הפרטים
השבוע האריך בית המשפט את מעצרם של החמישה עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם בנימוק שהם בעלי עבר פלילי בתחום עבירות הרכוש ואם ישוחררו יחזרו לפרוץ לדירות, אך עו”ד עומרי שטרן, שייצג את אחד מראשי הכנופיה שביצע את הפריצות לדבריו על מנת לממן את חובות ההימורים שצבר, הצליח לשכנע את בית המשפט לשחרר את מרשו למעצר בית, בזמן שארבעת חבריו נותרו במעצר.

הצלחות המשרד

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך

המלצות להערכות למחאה מאורגנת
  • כללי ·

המלצות כיצד להערך למחאה מאורגנת

.
בשבועות האחרונים לאור המשבר העמוק שיצרה ההתמודדות עם נגיף הקורונה והחלטות הממשלה על סגירת עסקים רבים קמו להן מספר רב של מחאות מאורגנות יותר ופחות. במהלך ההפגנות נעצרו עשרות מפגינים,…

לייעוץ ראשוני השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת

דילוג לתוכן