עורך דין פלילי במרכז

עורך דין פלילי באזור המרכז עומרי שטרן


מחפשים עורך דין פלילי באזור המרכז? משרד עורך דין עומרי שטרן מספק ייצוג ויעוץ משפטי בהליכים פלילים בכל אזור המרכז – תל אביב, גבעתיים, רמת גן, פתח תקווה, כפר סבא, הוד השרון, מודיעין, ראשון לציון, רמלה, לוד ועוד.
במקרה של הסתבכות עם החוק פנה לעו"ד פלילי שיעזור לך.
אנו מודעים היטב כי אדם המואשם בכל עניין, חווה תחושת מצוקה ולכן משרדנו מעניק לכל לקוחותיו שירות אישי ודיסקרטי. אנו עושים הכל במטרה להשיג את התוצאה הטובה ביותר.
משרדנו נאמן לכל לקוח, אצלנו לא "מרימים ידיים", אנו מאמינים כי לכל בעיה יש פיתרון, אני מאמינים כי במקום בו יש מטרה יש גם דרך.

עו"ד פלילי מומלץ במרכז


זומנת לחקירה בתחנת משטרה? לשם כך יש צורך בעורך דין פלילי מומלץ שיכוון אותך, יעזור לך ויתן לך את  הטיפים הנכונים והיעילים להתמודדות עם חקירה.

מה לומר ומתי? מתי לשמור על זכות השתיקה?
משרדו של עומרי שטרן, עורך דין פלילי באזור המרכז, מעניק ייעוץ וייצוג במגוון סוגי העבירות מהקשת הפלילית, עבירות צווארון לבן, עבירות פליליות, חקירות ומעצרים, משפט מנהלי, משפט צבאי ותחומים נוספים. ניתן ליצור קשר בכל שעה ובכל יום, במקרים דחופים, פנה בהקדם לעו"ד פלילי שיוכל לסייע לך ולהטות את הכף לטובתך.

עשה ואל תעשה בחקירה פלילית

 

המעמד בחקירה משטרתית הוא מעמד מפחיד שמלווה במחשבות שליליות ודאגה רבה למה שעתיד לבוא.

משרדנו מעניק יעוץ, ייצוג ועזרה בכל הקשור לעולם הפלילי.
לפני חקירה משטרתית חשוב והכרחי להתייעץ עם עורך דין! חשוב להבין כי צעד לא נכון במהלך החקירה עלול להוביל לתוצאות הרסניות בעתיד, לשם כך ועל מנת למזער את הנזק יש צורך בעו"ד פלילי, מומחה ובעל ניסיון שיהיה שם בכדי להדריך אותך. אין מקום לטעויות, אתה צריך עורך דין פלילי בצד שלך!
רבים לא יודעים, אך חקירה משטרתית מתחילה עוד לפני החקירה הרשמית, כל שיחת חולין עם השוטרים יכולה ועשויה לשמש כנגדך ולכן חשיבות היוועצות מהירה בעו"ד פלילי היא קריטית.
טבע האדם הוא לנסות להסתדר לבד בסיטואציות מסוימות ולהמעיט לבקש עזרה מן האחר, אך במקרים כאלה, לא מומלץ כלל וכלל לנסות ולהסתדר לבד. נוכחות של עורך דין היא מכרעת וזוהי זכות שלא מומלץ לוותר עליה.

 

 

תחומי העיסוק של עו"ד פלילי במרכז


משרדנו מתמחה במגוון תחומים הקשורים לעולם הפלילי ומייצג חשודים ונאשמים בכל הערכאות של בית המשפט. משרדנו יספק לכם עזרה, הכוונה וייעוץ גם בנושאים הבאים:
חקירה משטרתית – במקרה של זימון לחקירה משטרתית יש לשים דגש על ייעוץ עם עו"ד פלילי לפני החקירה. זאת על מנת להיערך בהתאם לחקירה עצמה.
שחרור ממעצר בערובה ותנאים מגבילים עורך דין אשר מכיר את החוק ואת זכויותייך יוכל לעזור לך לקצר את זמן המעצר ואף במקרים מסוימים להמיר אותו לתנאים מגבילים כגון מעצר בית או איסור יצירת קשר.
מחיקת רישום פלילי ומשטרתי תיק פלילי הוא כתם שמתלווה לכל מקום ואף מונע קבלה למקומות עבודה או אישור לנשיאת נשק, משרדנו מטפל במחיקת רישום פלילי.
סגירת תיק בהסדר מותנה – עו"ד פלילי שבקיא בהליכים ובמערכת המשפטית ויודע כיצד היא ניתן להביא לסגירת התיק ולא להגיע לכדי הגשת כתב אישום.
ייצוג ישראלים בחו"ל – קיימים לא מעט מקרים של אזרחים ישראלים שהסתבכו עם רשויות החוק מחוץ לשטח ישראל, משרדנו מייצג אותם ואנו פועלים בתיאום עם משרדי עורכי דין מעבר לים על מנת לסייע ללקוחותינו.
עבירות סמים – ייצוג בעבירות סמים מכל הסוגים, החזקת סם, שימוש בסם, נהיגה תחת השפעת סמים ועוד.

ליצירת קשר 24 שעות ביממה בכל ימות השבוע : 054-7713271

 

לייעוץ ראשוני חייגו עכשיו: 054-7713271

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

הצלחות המשרד

פרוקטול

אי ציות לתמרור עצור, כניסה לצומת שאינה פנויה, נהיגה בקלות ראש וגרימת תאונת דרכים בהתנהגות הגורמת נזק וחבלה – פסילה מותנית חודשיים לשנה וקנס 750 ש"ח בלבד

.
לקוחה של המשרד, אישה סופר נורמטיבית, נהגת מצוינת, היה לה יום רע, לצערה גרמה לתאונת דרכים עם נזק לא קטן לרכבים ואף נחבלה בעצמנה ופונתה באומבולנס לבית חולים. לאחר לימוד…

חמישה צעירים כבני 30, כולם בעלי עבר פלילי עשיר, נהגו בחודשים האחרונים לפרוץ בצורה מתוחכמת לביתם של תושבי אזור ראשון לציון. על פי החשד, החמישה נהגו לשכפל את מפתחות הבתים בשיטה שזכתה לכינוי "שיטת הפלסטלינה" ובאמצעותה רוקנו מספר רב של דירות באזור מרכז הארץ. כל הפרטים
השבוע האריך בית המשפט את מעצרם של החמישה עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם בנימוק שהם בעלי עבר פלילי בתחום עבירות הרכוש ואם ישוחררו יחזרו לפרוץ לדירות, אך עו"ד עומרי שטרן, שייצג את אחד מראשי הכנופיה שביצע את הפריצות לדבריו על מנת לממן את חובות ההימורים שצבר, הצליח לשכנע את בית המשפט לשחרר את מרשו למעצר בית, בזמן שארבעת חבריו נותרו במעצר.

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך

המלצות להערכות למחאה מאורגנת
  • כללי ·

המלצות כיצד להערך למחאה מאורגנת

.
בשבועות האחרונים לאור המשבר העמוק שיצרה ההתמודדות עם נגיף הקורונה והחלטות הממשלה על סגירת עסקים רבים קמו להן מספר רב של מחאות מאורגנות יותר ופחות. במהלך ההפגנות נעצרו עשרות מפגינים,…

לייעוץ ראשוני השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת

דילוג לתוכן