נהיגה בזמן פסילה ונהיגה כשרישיון הנהיגה פקע (לא בתוקף) מעל 16 שנים – הסתיים ללא פסילה לריצוי ו800 ש”ח קנס בלבד!

  • ראשי
  • ענישה מקילה
  • תעבורה
  • נהיגה בזמן פסילה ונהיגה כשרישיון הנהיגה פקע (לא בתוקף) מעל 16 שנים – הסתיים ללא פסילה לריצוי ו800 ש”ח קנס בלבד!

במדינת ישראל חשבו שאם יש לך חובות למדינה, על מנת לתמרץ אותך לשלם אותם, ימנעו ממך חידוש רישיון הנהיגה.
או במילים אחרות, אם אין לך כסף לשלם, ניקח ממך גם את אמצעי הפרנסה שלך וככה בטח יהיה לך. פשוט עוול. המזל שעניין זה תוקן ממש בעת האחרונה ורישיון הנהיגה יהיה בתוקף עד לגיל 70.

לקוח המשרד שסחב על גבו חובות כבדים מאוד מזה כ 16 שנים, נכנס למערבולת שכמעט בלתי אפשרי לצאת ממנה.
לפני 16 שנים סירבו לחדש רישיון הנהיגה שלו כאמור בשל חובות למדינה. הלקוח, קבלן שיפוצים, בלי רישיון הנהיגה איך יביא פרנסה? החוסר הכלכלי גדל ואיתו החובות לכל גוף ואדם אפשריים.
אבל ללקוח יש ילדים בבית, חובות או לא, צריך להאכיל אותם וכך נסחף לנהוג ללא רישיון ובזמן פסילה פעם אחר פעם עד שאסף 51 הרשעות.
בפעם האחרונה, בשיא תקופת הקורונה נאלץ הלקוח לנהוג בזמן פסילה ובלי רישיון נהיגה בתוקף, רק כדי להביא פרנסה לביתו, לרוע מזלו נתפס שוב והפעם גם מרחפים מעל ראשו מאסר מותנה ופסילה מותנית להפעלה, הסיכון לעבודות שירות או חלילה מאסר בפועל.

במשרד לקחנו את המקרה באופן אישי ובנינו יחד עם הלקוח תוכנית שיקום כלכלית – הלקוח עבר הליך פשיטת רגל במסגרתו הוסרו כל ההגבלות על רישיון הנהיגה. בזמן ניהול ההליך ובהיות הלקוח פסול עד לתום ההליכים נגדו קיבלנו החלטה המתירה לו לבצע מבחן עיוני (תיאוריה) ומבחן מעשי וכך היה.
כשהלקוח הגיע לבית המשפט עם רישיון נהיגה בתוקף וללא הגבלות על הרישיון העונש היה מתוק (באופן יחסי) וכך יצא מבית המשפט לחיים חדשים כשהוא נוהג ברכב שלו באופן חוקי לראשונה מזה 16 שנים.

 

עורך דין תעבורה

אהבת? שתף עם חבריך
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
מי שקרא את הכתבה הזו התעניין גם בנושאים:

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך

כתב אישום

סגירת תיק בהסדר מותנה – כנגד לקוח המשרד הוגש כתב אישום לבית המשפט והוא הואשם בעבירות תקיפה ואיומים כלפי חברת כנסת מכהנת.

.
הנאשם חייל משוחרר נעדר עבר פלילי, התביעה שוכנעה על ידינו כי זה לא המקרה למצות עם הנאשם את הדין, כתב האישום תוקן והועבר לצורך סגירה ליחידת “הסדר מותנה”. ובסופם של…

לייעוץ ראשוני חייגו עכשיו: 054-7713271

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

הצלחות המשרד

חמישה צעירים כבני 30, כולם בעלי עבר פלילי עשיר, נהגו בחודשים האחרונים לפרוץ בצורה מתוחכמת לביתם של תושבי אזור ראשון לציון. על פי החשד, החמישה נהגו לשכפל את מפתחות הבתים בשיטה שזכתה לכינוי “שיטת הפלסטלינה” ובאמצעותה רוקנו מספר רב של דירות באזור מרכז הארץ. כל הפרטים
השבוע האריך בית המשפט את מעצרם של החמישה עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם בנימוק שהם בעלי עבר פלילי בתחום עבירות הרכוש ואם ישוחררו יחזרו לפרוץ לדירות, אך עו”ד עומרי שטרן, שייצג את אחד מראשי הכנופיה שביצע את הפריצות לדבריו על מנת לממן את חובות ההימורים שצבר, הצליח לשכנע את בית המשפט לשחרר את מרשו למעצר בית, בזמן שארבעת חבריו נותרו במעצר.

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך

המלצות להערכות למחאה מאורגנת
  • כללי ·

המלצות כיצד להערך למחאה מאורגנת

.
בשבועות האחרונים לאור המשבר העמוק שיצרה ההתמודדות עם נגיף הקורונה והחלטות הממשלה על סגירת עסקים רבים קמו להן מספר רב של מחאות מאורגנות יותר ופחות. במהלך ההפגנות נעצרו עשרות מפגינים,…

לייעוץ ראשוני השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת

דילוג לתוכן